-->

Golden Spa & Cosmetology

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, które powstało z myślą o osobach pragnących zadbać o swój wygląd, a jednocześnie wkroczyć w świat prawdziwego relaksu.
W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, profesjonalne zabiegi na twarz,
modelujące i wyszczuplające zabiegi na ciało i odprężające masaże. W strefie relaksu, w której kryje się saunarium, jacuzzi i tężnia solankowa
znajdziecie receptę na dobre samopoczucie i przeżyjecie chwile pełne odprężenia.

W Golden Spa & Cosmetology najważniejsze są Twoje potrzeby!


Saunarium

To wyjątkowe miejsce, które jest prawdziwą oazą spokoju, wyciszenia i relaksu. Korzystając z naszej strefy saun można wzmocnić organizm i nabrać sił witalnych. Zachęcamy do podarowania dobrej energii swojemu ciału i chwili odprężenia umysłowi. Umożliwiamy regenerację w łaźni parowej, saunie suchej lub saunie aromatycznej. Ważne jest, aby pamiętać, że przed i pomiędzy seansami konieczne jest skorzystanie z natrysków – tylko w ten sposób uzyskamy odpowiednie efekty. Znajdujący się w strefie lodopad to rozwiązanie, które pozwoli nam przyjemnie ochłodzić ciało po seansie w saunie. Między seansami proponujemy odpoczynek w jacuzzi, które znakomicie niweluje stres i odpręża.

Nieodłącznym elementem kąpieli saunowych jest wypoczynek, dlatego też z niezwykłą dbałością stworzona została nasza strefa relaksu z tężnią - miejsce przeznaczone na odpoczynek i inhalacje powietrzem wypełnionym mikroelementami.Masaże i rytuały

W miejscu, które stworzyliśmy wiemy, jak wiele korzystnych właściwości niesie ze sobą masaż oraz jak niezwykle ważne są chwile wytchnienia
i relaksu. W naszej ofercie posiadamy odprężające oraz prozdrowotne masaże całego ciała oraz poszczególnych jego obszarów – głowy, pleców, nóg. Serdecznie zapraszamy na masaże zdrowotne i relaksacyjne na bazie naturalnych, aromatycznych olejów, masaż gorącymi kamieniami lub gorącą świecą oraz Kobido Face Therapy.
Klientom, którzy chcą się zrelaksować, ale także wyjątkowo zadbać o stan swojej skóry proponujemy rytuały, które przy okazji chwili wytchnienia, zapewniają skórze odżywczą pielęgnację.

KUP VOUCHER

Grudzień to magia Świąt i czas obdarowywania bliskich.
Podaruj sobie oraz najbliższym MASAŻE W SUPER CENIE.

ZADZWOŃ: tel. +48 698 72 71 71

 

 Medycyna estetyczna

Zadbaj o skórę, twarz i włosy dzięki kompleksowej ofercie zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym podkreślamy piękno oraz działamy tam, gdzie zwykłe kremy nie dotrą. Wierzymy w siłę holistycznego podejścia, dlatego pracując, łączymy wiele różnych rozwiązań. Nasz cel to wydobycie piękna i poprawy wizerunku oraz przywrócenie wiary w siebie.


Kosmetologia

To dział dermatologii, który pomaga utrzymać skórę w prawidłowej kondycji, a także zajmuje się poprawą estetyki twarzy i ciała.
Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia i specjalistyczne preparaty. Polecane zabiegi: INNARI

Specjalizujemy się w indywidualnych terapiach skóry, w tym terapiach skór problematycznych. Tworzymy programy pielęgnacyjne dobrane do potrzeb skóry każdego Klienta. W naszej ofercie posiadamy także specjalistyczny masaż twarzy.Zabiegi pielęgnacyjne ciała

PROMOCJA

10 zabiegów endermologii na wybraną partię ciała RABAT -23%. Kombinezon gratis.

Rezerwuj wizytę: tel. +48 698 72 71 71


Przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów pielęgnacyjnych o działaniu ujędrniającym, antycellulitowym oraz wyszczuplającym. Oferujemy zróżnicowane zabiegi modelowania sylwetki. Jedną z możliwości jest Endermologia LPG, będąca wysoce skuteczną metodą mechanicznej stymulacji skóry, która działa potrójnie redukując tkankę tłuszczową, wygładzając cellulit i ujędrniając skórę. Kolejnym zabiegiem dostępnym dla naszych Klientów jest STORZ, umożliwiający redukcję nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej i cellulitu falą akustyczną.